+37258005444 Tagasihelistamine
Vormista ost
  • Teie ostukorv on tühi!

Meist

Tere tulemast mobiiltelefoni aksessuaaride e-poodi. Oleme kindlad: meie kataloogis on olemas kõik, mida võib vajada Teie nutitelefon, arvuti või tahvelarvuti. 

Meie ettevõte tegeleb remontidega ja telefonide teenindusega ning kaante ja muude seadmete aksessuaaride müügiga. Meie pood asub Tallinnas, Balti Jaama Turul ja töötab iga päev ilma puhkepäevadeta. Suuremaks mugavuseks tegime võimalust osta meie tooteid online.

Kui Te ei armasta šoppamist või hindate igat hetke oma ajast - meie e-poe uksed on avatud ööpäevaringselt. Saate rõõmustada end ostudega ilma kodust lahkumata. Garanteerime kohaletoimetamise operatiivsust ja head teenuse taset. Meie ostja otsustab ise kus ja millal kätte saada tellimust.  

Samuti on meie e-poes loodud vahetuse ja tagastuse garantii süsteem. Te saate tagastada sobimatu või mitte Teie süül ebatöötavat toodet 14 päeva jooksul pärast kättesaamist.

Meilt saate soetada nutitelefonidele aksessuaare (telefoni kaaned, kaitseklaasid, mälukaardid, kõrvaklapid, akupangad jne), arvuti lisaseadmed (klaviatuurid ja hiired, kõlarid, kaablid ja adapterid), kõikvõimalikud seadmed autole (autolaadijad, autohoidjad, organiseerijad, Bluetooth seadmed, FM modulaatorid jne) ja samuti seadmed koju (õhuniisutajad, LED lambid ja öölambid, masseerijad, sporditarvikud jne)

Pidev areng - on meie peamine ülesanne ja me teeme kõik selleks, et meie ostjad saaksid kätte saada maksimaalselt kvaliteetse teeninduse ja piisavalt infot muret tekitavatele küsimustele.

Ja kõige tähtsam - meid ennast huvitab see, millega me tegeleme. Me armastame igasugu elektroonilisi vidinaid, aksessuaare ja seadmeid. Jälgime uudiseid tehnoloogias ja teame uutest nutitelefonide mudelitest.

Pood nutielu.ee on alati Teie ustav sõber ja abiline kõige parema ja kvaliteetse toote soetamisel. 

Tere tulemast meie poodi!