Blog - whats new?

Native Union - täiustatud funktsionaalsus ja maitsekas stiil
0 comments
37 views
News

Native Unioni kaubamärk pakub originaaltarvikuid nutitelefonidele, tahvelarvutitele, sülearvutitele, kõrvaklappidele ja nutikelladele. Kaasaegses maailmas, kui inimesed vidinatest praktiliselt ei lahku, on selliseid ettevõtteid üsna palju, kuid Native Unioni kaubamärk on läinud teistsugust teed.

Huvitavad faktid nutikellade kohta
0 comments
105 views
News

Kas Te teadsite, et andmete salvestamise võime, klahvide ja kalkulaatoriga kellad nägid ilmavalgust juba 1970. aastate lõpus 1980. aastate alguses ja oi-oi, mõnega sai isegi mänge mängida?

Kui maagiline imede aeg praegu on!
0 comments
66 views
News

Mis saab olla veel mõnusam, kui kallite sõpradega kuuse all koos kinke avada ja üksteise seltskonda nautida.

Kuidas koolilapsele nutitelefoni valida?
0 comments
62 views
News

Kui Teil on kavas lapsele telefon osta, pole see ettevõtmine teps mitte kergete killast.  Koolieelikutega poleks probleemi, aga vanemate lastega on asi teine: neil on oma arvamus ja nad tahavad stiilset vidinat, mida poleks piinlik klassikaalaste nähes välja võtta. Mida siis tuleks noorematele õpilastele telefoni valides silmas pidada?

Sinu nutitelefoni usaldusväärne kaitse
0 comments
45 views
News

Nutitelefon pole tänapäevase inimese elus pelgalt suhtlusvahend, see on tõeline sõber ja abistaja igas olukorras. Hommikul ärgates võtame telefoni ja kontrollime oma kirju, soovime kallitele inimestele head hommikut ja kontrollime sõprade uudiseid sotsiaalvõrgustikes. Me reisime koos teistesse riikidesse, teeme sporti ja sõidame autoga koos. Me veedame häid ja halbu päevi oma armastatud nutitelefoni seltsis ja seepärast peame tema eest hoolitsema.

Lai kõrvaklappide valik
0 comments
65 views
News

Head kõrvaklapid täiendavad sporditegevust, reisimist ja puhkust. Samuti muudavad nad rutiinsed kodutoimetused köitvaks tegevuseks. Kõrvaklappe kasutades võite mugavusega kuulata muusikat, raamatuid, õppida võõrkeeli või siis lihtsalt suhelda oma lähedaste ja sõpradega.